O nás

Malá farma nad zámkem v Náměšti nad Oslavou. Vznikla na místě, které původně sloužilo zámeckému panstvu jako zázemí pro hospodářská zvířata, jako konírna, stáje a k uskladnění strojů. Veškeré prostory a celý areál prošel postupnou kompletní rekonstrukcí až do dnešní podoby, v jaké ho můžete navštívit i vy :)

 

Apartmán u nás na statku: pro koho je dělaný? Chcete se cítit jako na zámku, nebo si jen užít pobyt mezi zvířátkami a nechat se vzbudit kohoutem? Při západu slunce pozorovat zvířátka jak se ukladají ke spánku a u ohně si třeba grilovat a vykládat strašidelné historky až do rána?... U nás je možné vše. Přes den se stát farmářem, v noci zámeckou paní, nebo obráceně :) Zábava pro děti, i dospělé. V areálu se nachází restaurace, dětské hřiště, zvířátka jsou ustájena přímo pod vámi a minigolfové hriště na dohled... Zámecká obora přímo za plotem, plno turistických tras a zajímavostí v nedalekém okolí. Zámek a zámecký park se nachází 400m. Čarokrásná řeka Oslavka, kamenný barokní most a  ke schladění  v letních dnech poslouží nedaleký rybník Rathan... Záleží jen na vás jak si pobyt prožijete...Meze se nekladou... Apartmán skvěle poslouží páru i rodině s dětmi... Je vybaven zámeckým nábytkem, v základu je manželská postel a dvě jednolůžka. Kuchyňská linka a koupelna s wc, celková rozloha 82m2 ...více info zde, v sekci zážitkové pobyty a ubytování, nebo na fb stránkách: Zoofarma Na statku

Apartmán i prostory pro naše zvířátka jsou zrekonstruované jako poslední z celého areálu, tedy jeho rekonstrukce proběhla na přelomu roku 2019/2020. Koncept byl původně navržen pouze pro hospodářská zvířata, no postupem času jsme se rozhodli i pro pomoc dravcům a volně žijícím zvířatům, která již není možné navrátit zpět do volné přírody, nebo se u nás zotavují po zranění a jsou následně vypustěny zpět do volné přírody. Co vše je u nás možné lze najít v menu v sekci služby, naše zvířátka ... Stránky buduji ve svém volném čase, kterého u zvířat není nikdy dost, budeme tedy postupně ještě aktualizovat a doplňovat co vše lze u nás zažít, vidět, vyzkoušet... Všechny kdo má byť  jen trochu kladný vztah k přírodě a zvířatům u nás rádi uvítáme... Těšíme se na vás :)