O nás

Malá farma nad zámkem v Náměšti nad Oslavou. Vznikla na místě, které původně sloužilo zámeckému  panstvu jako zázemí právě pro hosp.zvířata, konírnu, stáje a stroje..Celé prostory a areál prošel postupnou kompletní rekonstrukcí až do dnešní podoby v jaké ho můžete navštívit i vy :)

 

Apartmán u nás na statku: pro koho je dělaný? Chcete se cítit jako na zámku, nebo si jen užít pobyt mezi zviřátkami a nechat se vzbudit kohoutem? Při západu slunce pozorovat zvířátka jak se ukladají ke spánku a u ohně si třeba grilovat a vykládat strašidelné historky až do rána?... U nás je možné vše. Přes den se stát farmářem, v noci zámeckou paní, nebo obráceně :)..Zábava pro děti, i dospělé. V areálu restaurace, dětské hřiště, zvířátka přímo pod vámi a golfové hriště na dohled. ..Obora přímo za plotem a plno turistických tras a možností v okolí. 400m od nás zámek a Rathan, nebo Oslávka ke schladění  v letních dnech také poslouží..Záleží jen na vás jak si pobyt prožijete...Meze se nekladou..Apartmán skvěle poslouží páru i rodině s dětmi..Apartmán je vybaven zámeckým nábytkem, má rozlohu 82m2.  V základu je vybaven manželskou postelí a dvěmi jednolůžky. Kuchyňská linka a koupelna s wc..více info zde, v sekci zážitkové pobyty a ubytování, nebo na fb stránkách: Zoofarma Na statku

Apartmán i prostory pro naše zvířátka jsou zrekonstruované jako poslední, tedy rekonstrukce proběhla a byla ukončena cca konec roku 2019/2020...zookoutek a prostory pro zvířata budujeme stále a ještě nás několik úprav čeká. Koncept byl původně navržen pouze pro hospodářské zvířata, no postupem času jsme se rozhodli i pro pomoc dravcům a volně žijícím zvířatům, které již není možné navrátit zpět do volné přírody, nebo se u nás zotavují a jsou následně vypustěné zpět do přírody až jim to zdrav.stav umožní. Co vše je u nás možné lze najít v menu v sekci služby, naše zvířátka ...Stránky buduji ve svém volném čase, kterého u zvířat není nikdy dost.. budeme tedy postupně ještě aktualizovat a doplňovat co vše lze u nás zažít, vidět, vyzkoušet...Všechny kdo má byť  jen trochu kladný vztah k přírodě a zvířatům u nás rádi uvítáme, mile rádi provedeme našim kouskem noemovy archy a seznámime s našimi chlupáči...Těšíme se na vás :)